30 Gün: Vejetaryen challenge. 1 ve 2. GÜN

BAŞKA BİR CHALLENGE İLE GELDİM!!!!

evet, en son hiç şeker tüketmedim ve hiç kahve de tüketmedim. şimdi ise yeni bir challenge ile geldim size!

30 gün boyunca vejetaryen olacam!

evet ciddiyim, peki neden yapıyorum? bildiğiniz gibi vücüdümü pek seven biri değilim, eğer bilmiyorsanız alın şimdi biliyorsunuz. çocukluğumdan beri bana herkes çok zayıfsın derdi yada oha çok kilo aldın eski halin daha iyiydi derdi.

bende spor yapmaya başladım işte ve yavaş yavaş kendime güvenmeye başladım, daha öz güvenli oldum. ama nerede? bacaklarda, ve ellerde sadece. sırt bölgesi de diyebiliriz. en fazla gelişme bu yerlerde oldu. ama maalesef karın bölgesinde ne yapsam olmuyor!!

şekeri kestim, tuzu kestim, spor yaptım ama ancak 2 cm’den kurtulabildim.

işte bunu da deneyim dedim, okudum internette işte fazla araştırma yaptıktan sonra… vejetaryen olmak insanlara yardım etmiş bu konuda ve bende deneyecem. tamamdır 1 ay belki yetersiz olacaktır ama her hangi küçük bir değişim olursa ve görürüse belki devam ederim… kim bilir?

işte ilk gün ve 2. gün gayet kolaydı. hiç aç kalmadım yani haha… dün yani ilk günde sabah kahvaltı yapamadım erken kalkamadım baya geç kalktım saat 7 20 idi ve 8 de çıkmam gerekiyordu aaa zamanım yoktu işte.

her neyse, sonra öğle yemeğinde sebze yedim, hani firinda sebze koydum her türden ve yoğurtla beraber çok güzeldi. hemde yapılışı aşırı kolay yani kolay ama güzel şeyleri severim .. haha

tabi gün içerisinde fazla su içtim.

her neyse akşam da sandviç yedim etsiz daha fazla sebze ağırlıklı ve peynir.

şimdi ikinci güne geldik,

ikinci günde sabah kahvaltı için erken kalktım ama yine de zaman olmadı… kahvaltımı yolda yedim ama! yoğurt ve bisküvi. onun yanında da yeşil çay içtim.

öğle yemeği olarak bir salata yedim bir de zerdeçallı yoğurt. ama harbi güzeldi he. sonra bir tane ayva yedim, canım çekti baya ya…

su içtim biraz daha ve gece spora gidicem, ders çalışırım sonra yemek yerim.

bakalım ne değişiklikler görecem! merak ediyorum 😀